Загроза ще не минула: літніх людей та жінок із дітьми закликали поки що не повертатись до Києва
Київ поступово повертається до нормального життя – відкриваються заклади громадського харчування, стає більше громадського транспорту, легкових авто та пішоходів. Проте у Київській обласній військовій адміністрації закликають поки що не поспішати із поверненням до міста, оскільки існує велика загроза ракетних обстрілів.
Про це Олександр Павлюк, голова КОВА, написав у Telegram.
Очільник КОВА звернувся із таким закликом до студентів, літніх людей та жінок із дітьми. Павлюк зауважив, що безпосередньої загрози захоплення Києва зараз немає, проте є велика загроза ракетних ударів.
Утім, загроза для Києва не зникла! Вчорашні ракетні удари є цьому підтвердженням, – пояснив Павлюк.
Ми маємо Telegram-канал. Долучайтесь! Там ми публікуємо ще більше важливих новин.
Олександр Павлюк нагадав, що ввечері, 28 квітня, від ракетного обстрілу постраждала багатоповерхівка. Близько 10 осіб отримали поранення, а також одна людина загинула. Частково вибух зруйнував перший та другий поверхи.
росія може лише посилити ракетні удари через численні пожежі на власній території. Там горять нафтобази та вибухають склади з боєприпасами, — зазначив Павлюк.
Зазначимо, що під час обстрілу Києва, у столиці перебували із візитом генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш та прем’єр Болгарії Кирил Петков.
Нагадаємо, що ввечері, 28 квітня, вороги обстріляли ракетами українську столицю. Два влучання було зафіксовано у Шевченківському районі Києва. Одне з них – у перші поверхи багатоповерхівки.
Внаслідок ворожого обстрілу постраждали 10 осіб, з них 4 – у лікарні, а одна людина загинула. Тіло жінки знайшли під завалами рятувальники. Загиблою виявилась журналістка видання «Радіо Свобода» Віра Гирич.
У свою чергу, рятувальники та комунальні служби міста працюють над ліквідацією наслідків влучання ворожої крилатої ракети в житловий будинок у Шевченківському районі столиці. На місці працюють рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» спільно з ГУ ДСНС в м. Києві. Так, рятувальники КАРС допомагають в аварійно-рятувальних заходах із розбирання конструкцій будівлі. А дорожники вивозять залізобетонні елементи та скло з проїжджої частини, аби відновити проїзд вулицею.