Gorozhanin.com.ua

В Запорожье скончался Народный артист Украины Александр Гапон

12 апреля
04:50 2021

Сегодня, 7 апреля, на 81 году скончался Народный артист Украины, почетный гражданин Запорожья Александр Гапон. Он всю свою творческую жизнь проработал в областном драмтеатре им.В.Магара. 

О смерти известного артиста сообщили в пресс-службе облсовета.

Александр Гапон начал свою актерскую карьеру в театре им В.Магара сразу же после окончания Днепропетровского театрального училища в 1962 году. Он сыграл более 150 ролей, его называют легендой театра. 

«Багатогранний талант Олександра Івановича яскраво виявився на сцені Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Магара, на якій він блискуче грав п’ятдесят шість років. Він мав велику армію шанувальників. Олександра Івановича знали не тільки поціновувачі театрального мистецтва, а й, здається, всі мешканці Запоріжжя. Він був справжньою легендою міста. Як надзвичайно харизматична та доброзичлива людина, він з легкістю міг спілкуватися з будь якою людиною. Талановитий актор, чудовий співак, люблячий батько, добрий товариш… Таким залишиться в пам’яті багатьох людей Олександр Іванович», — так вспоминают о Гапоне коллеги. 

Как ранее писал 061, 1 апреля от коронавируса скончался директор театра им.В.Магара Владимир Панькин. 

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Мелітополі сталася пожежа у багатоповерховому будинку: травмувалася дитина

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY