Gorozhanin.com.ua

За крадіжку мобільного телефона чоловік відсидить 4 роки за ґратами

Март 27
23:20 2020

Чернівецький апеляційний суд підтвердив законність та справедливість вироку Першотравневого районного суду м.Чернівці, яким 38-річного мешканця Чернівців визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно). Про це повідомляє Чернівецька місцева прокуратура.

Торік у травні раніше судимий чоловік, під час іспитового строку, перебуваючи на ринку, що по вул. Зеленій у Чернівцях, викрав з жіночої сумочки мобільний телефон вартістю майже 5 тисяч гривень та втік.

У ході судового розгляду обвинувачений свою вину не визнав, проте суд, дослідивши усі докази по справі, визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення та призначив покарання, у вигляді чотирьох років позбавлення волі, частково приєднавши невідбуте покарання за попереднім вироком суду.

Не погодившись з таким рішення суду, обвинувачений подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати вирок суду першої інстанції та виправдати його.

Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду прийшла до висновку, що апеляційна скарга обвинуваченого є безпідставною, а вирок Першотравневого районного суду м.Чернівці – законним, справедливим та обґрунтованим, а тому залишила апеляційну скаргу без задоволення.

Источник: acc.cv.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На трассе Кропивницкий-Запорожье возле разрушенного моста построят временную переправу: что происходит на объекте сейчас, — ФОТОРЕПОРТАЖ

На трассе Кропивницкий-Запорожье возле разрушенного моста построят временную переправу: что происходит на объекте сейчас, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Читать всю статью

Мы в соцсетях