Gorozhanin.com.ua

ВР ухвалила зміни до закону щодо захисту інформації

Июнь 05
04:16 2020

Парламентарі ухвалили за основу і в цілому проект закону №2043 про зміни у законодавстві щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації. Відповідне рішення підтримали 269 народних депутатів України.

Так, мета даного законопроекту полягає у прийнятті на території України вимог стандартів сімейства системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) для окремих категорій інформації, захист якої забезпечується законодавством України.

Додамо, стандарти сімейства СУІБ призначені допомогти організаціям усіх типів і розмірів впровадити й забезпечити функціювання системи управління інформаційною безпекою і використовуються зокрема для незалежного оцінювання СУІБ (ISMS) стосовно захисту інформації.

За словами авторів законопроекту, його ухвалення дозволить запровадити альтернативний порядок підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації, який не потребує створення комплексної системи захисту інформації, запроваджений у сфері публічних закупівель та відповідає підходам ЄС у сфері кіберзахисту.

Источник: unn.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Читать всю статью

Мы в соцсетях