Gorozhanin.com.ua

Водій Tesla забув увімкнути автопілот і потрапив у аварію: електромобіль міг уникнути ДТП

Июнь 02
11:15 2020

Автопілот Tesla є однією з найсучасніших систем допомоги водіям, однак вона неодноразово піддавалася критиці.

З певною періодичністю водії розповідають про збої в роботі системи, які спричиняють ДТП.

Однак не все так однозначно. Головна функція системи – забезпечення безпеки водіїв. Й на думку одного з власників електромобіля Tesla Мартіна Грефте, їй це вдастся краще, ніж водію.

Чоловік розповів, що минулого місяця він потрапив в аварію – на своїй Model 3 він влетів в дерево. Грефте зазначив, що в день аварії він був не самим уважним водієм – йому повідомили про хворобу одного з членів його родини й він був зосереджений в основному на цьому, а не на дорозі.

В якийсь момент, за словами водія, він вилетів з шосе в лісисту місцевість й врізався в дерево.

Чоловік підкреслив, що він рухався зі швидкістю 72 км/год. В результаті зіткнення передня частина автівки була знищена. Однак завдяки конструкції транспортного засобу Грефте майже не постраждав у ДТП – він отримав лише невеликі подряпини від гілки, яка потрапила в салон електромобіля через відкрите переднє вікно.

Грефте вважає, що якби він увімкнув автопілот, то аварії вдалося б уникнути. Також він висловив думку, що автопілот виявився б набагато безпечнішим водієм, ніж він сам.

“Коли ви виїжджаєте на автомагістраль, автопілот автоматично вимикається. Здебільшого, в таких випадках я його знову вмикаю. Але цього разу я чомусь цього не зробив. Тепер я впевнений, що автопілот, безумовно, був би кращим, ніж “людський пілот”, і уникнув би аварії “, – підкреслив Грефте.

You mean….like this? pic.twitter.com/z9gJytGlLr

— Martin Grefte (@martingrefte) May 22, 2020

Источник: autogeek.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Читать всю статью

Мы в соцсетях