Gorozhanin.com.ua

У Німеччині буде запущено додаток, який допоможе боротися з коронавірусом

Июнь 14
23:43 2020

У Німеччині 16 червня буде офіційно запущено додаток для смартфонів, який попереджає про можливу небезпеку заразитися коронавірусом. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як свідчать джерела в Берліні, в презентації програми візьмуть участь міністр охорони здоров'я Єнс Шпан, глава МВС Хорст Зеєхофер і глава відомства федерального канцлера Хельге Браун.

Додаток, який розробляють телекомунікаційний концерн Deutsche Telekom і концерн з виробництва програмного забезпечення SAP, має сприяти тому, щоб простежити і розірвати ланцюжки заражень вірусом. Програма буде фіксувати переміщення власників смартфонів і повідомляти їх про контакт із людиною, інфікованою вірусом COVID-19.

Якщо про те, що людина заражена, стане відомо пізніше, всі мобільні телефони, які знаходилися поруч з його пристроєм, також отримають спеціальне повідомлення.

«Мета полягає в тому, щоб участь взяли мільйони людей», – пояснив менеджер SAP Юрген Мюллер.

Додаток буде працювати за допомогою технології бездротових персональних мереж Bluetooth і, за оцінками експертів, не повинен витрачати багато енергії. Він може бути в будь-який момент видалений зі смартфона, і його установка не буде обов'язковою.

Зазначається, що раніше подібні програми вже були запущені в ряді інших країн світу, в тому числі Італії та Франції.

Источник: mind.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Microsoft станет поставщиком облачных технологий для телекоммуникационных компаний, поддерживающих стандарт 5G

Читать всю статью

Мы в соцсетях