Gorozhanin.com.ua

Свіже оновлення прошивки електромобілів Tesla дозволило змінювати кліренс

Август 12
15:08 2020

Tesla провела чергове оновлення електромобілів бренду.

На цей раз воно стосувалось підвіски автівок, а саме висоти дорожнього просвіту.

Засновник компанії Ілон Маск говорив про це оновлення ще взимку, але стало воно доступним лише зараз.

Тепер власники Model S та Model X можуть не тільки збільшити дорожній просвіт, а і зафіксувати його на потрібній величині.

Ця функція і раніше була доступна, але через деякий час висота автоматично поверталась до стандартного положення. Це було досить не зручно, тому компанія вирішила внести корективи в її роботу.

Зараз при певних налаштуваннях функція може працювати автоматично. До прикладу, при заїзді на ґрунтову дорогу просвіт збільшиться автоматично без безпосередньої участі водія.

Це нововведення стане в пригоді для власників електромобілів, які живуть в сільській місцевості. Однак їм варто не забувати про те, що в разі збільшення дорожнього просвіту машина трохи втрачає в плавності ходу та керованості.

1tesla-new-suspension-settings.jpg (133 KB)

Окрім висоти підвіски водіям тепер доступно іще декілька функцій. Одна з них “Повідомлення про відкриття автомобіля”. Власник електромобіля отримає на смартфон повідомлення, якщо якась з дверей чи багажник будуть відкритими протягом 10 -хвилин.

Також тепер власники автівок американського бренду можуть скористатись функцією “Tesla Powerwall Coordination”. Система автівки буде взаємодіяти Powerwall для покращення процесу зарядки і при цьому не перевищувати її енергетичні можливості.

Источник: autogeek.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Дочь Любови Успенской медитировала сидя на улице Лос-Анджелеса

Читать всю статью

Мы в соцсетях