Gorozhanin.com.ua

США готують норму, яка б дозволила американським компаніям разом з Huawei працювати над 5G

08 мая
06:23 2020

Міністерство торгівлі США наблизилось до підписання нової правової норми, яка дозволить американським компаніям співпрацювати з китайською компанією Huawei Technologies, встановлюючи стандарти для мереж 5G. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерел, знайомих з питанням.

Інженери в деяких технологічних компаніях США припинили співпрацю з Huawei для розробки стандартів після того, як Мінторгівлі внесло китайського гіганта в чорний список в минулому році. У зв’язку із цим, компанії не знали, якими технологіями та інформацією можуть поділитись їх працівники з Huawei, найбільши в світі виробником телекомунікаційного обладнання.

Це поставило США у невигідне становище, заявили представники промисловості та влади. На нарадах з розробки стандартів, де розробляються протоколи і технічні специфікації, які дозволяють обладнанню різних компаній безперебійно працювати разом, компанія Huawei отримала сильніший голос, оскільки американські фахівці мовчали.

Після майже року невизначеності департамент розробив шлях для вирішення цієї проблеми, повідомили Reuters два джерела. Вони розповіли, що нова правова норма, яка ще може змінитись, по суті, дозволить американським компаніям брати участь в стандартизації.

Джерела також зазначили, що проєкт наразі перебуває на своєму фінальному розгляді в Мінторівлі. Поки що невідомо, скільки на це піде часу.

Американська влада хоче, щоб компанії із США залишались конкурентоздатними, сказала старший директор по політиці Азії в Раді індустрії інформаційних технологій (ITI), яка представляє компанії, серед яких Amazon.co Inc. , Qualcomm Inc і Intel Corp.

«Але політика уряду змусила американські компанії втратити свою позицію перед Huawei та іншими організаціями», – додала вона.

Очікується, що нова норма стосуватиметься виключно Huawei, та не розповсюджуватиметься на інші китайські компанії.

Галузеві стандарти також є великим бізнесом для телекомунікаційних фірм. Вони борються за те, щоб їх запатентована технологія вважалось важливою для стандарту, що може збільшити прибутки компаній на мільярди доларів.

Як повідомлялось, у квітні Huawei опублікувала звіт про фінансові результати за 2019 рік. Дохід компанії від глобальних продажів за минулий рік становив $121 млрд, що на 19,1% більше порівняно із аналогічним періодом 2018 року. Чистий прибуток склав $8,8 млрд.

Источник: mind.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Глава МОЗ обратился в мэрию Запорожья с инициативой отстранения директора городского департамента здравоохранения

Глава МОЗ обратился в мэрию Запорожья с инициативой отстранения директора городского департамента здравоохранения

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY