Gorozhanin.com.ua

Netflix купив права на екранізацію романів про Конана

Октябрь 01
06:44 2020

Стрімінговий сервіс Netflix придбав ексклюзивний опціон, який дозволяє йому купувати права на екранізації будь-якої повісті або розповіді про Коннана-кіммерійця, якого придумав друг Говарда Лавкафта Роберт І. Говард.

Netflix вже приступив до розробки епічного серіалу, заснованого на творах про Конана, пише Deadline з посиланням на джерела.

Серіал про Конана — перший в угоді між Netflix і Conan Properties International, що належить компанії Malmberg's Cabinet Entertainment. Пакт дає Netflix ексклюзивну можливість купувати права на літературну бібліотеку Конана і розробляти твори для телебачення і кіно, і анімаційних фільмів.

На тлі цього, видання нагадало, що Netflix нібито придбав права на екранізацію всесвітньо впізнаваної інтелектуальної власності для створення Всесвіту фільмів і серіалів, наприклад, романи Даля, Хроніки Нарнії і комікси Millarworld.

На даний момент ведуться пошуки сценариста / шоураннера, який зробить адаптацію Конана, і режисера, який очолить проект. Мальмберг і Віллер будуть виконавчими продюсерами потенційного серіалу через Pathfinder Media.

Нагадаємо, що Конана придумав Роберт Ірвін Говард через список оповідань і 3 романи в журналі Weird Tales, а потім у вигляді добірки. Всього існує 18 творів Говарда, які вважаються каноном, і сотні романів, коміксів, ігор, і фільмів, які створювалися "за мотивами".

Конан Роберта Говарда — символічний персонаж, з якого в літературі почалося Геройське фентезі, і тип героя, який особливо не заморочуючись, долає всі труднощі на своєму шляху.

Поки що найпопулярніші екранізації про Конана — з Арнольдом Шварценеггером з 80-х. у 2011 вийшла екранізація з Джейсоном Момоа, яка не стала популярною.

Источник: glavred.info

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Китае заявили о готовности «офлайн-кошелька» для цифрового юаня к тестированию

Читать всю статью

Мы в соцсетях