Gorozhanin.com.ua

Неповнолітній, яка з чужої банківської картки вкрала понад 45 тис. грн, винесли вирок

Февраль 15
22:40 2020

Суд виніс вирок жительці Котельви, яка без дозволу власниці банківської картки перерахувала на свої рахунки понад 45 тис. грн.

60 годин громадських робіт призначили неповнолітній жительці Котельви, яка у 2018 році з чужої банківської картки переказала на свої рахунки 46 тис. 433 грн 42 коп. Відповідний вирок ухвалив Котелевський районний суд, який оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з реєстром, протягом квітня-грудня 2018 року обвинувачена за допомогою мобільного додатка з банківської картки, яка їй не належала, переказувала кошти на свої рахунки. З картки, яка була у власності потерпілої, яка з ними мешкала, дівчина перерахувала собі 25 тис. 395 грн 43 коп., у тому числі розраховувалася за поїздки в таксі. Протягом квітня-серпня того ж року неповнолітня перерахувала 21 тис. 37 грн 99 коп., із цих коштів також поповнювала рахунки мобільного телефону.

Загалом усіма грошима в сумі маже 46 тис. грн обвинувачена розпоряджалася на власний розсуд. Під час судового засідання свою вину у вчиненні злочину визнала повністю.

Як зазначено в реєстрі, дії обвинуваченої кваліфікували за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Також суд призначив обвинуваченій відшкодувати заподіяним злочином 5 тис. грн моральної шкоди.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Источник: poltavske.tv

Share

Статьи по теме

Последние новости

Apple продлила программу бесплатной замены дефектных дисплеев MacBook Pro 13

Читать всю статью

Мы в соцсетях