Gorozhanin.com.ua

На eBay продають незвичайний автомобіль у вигляді катера

Март 25
03:50 2020

На сайті eBay з’явилося оголошення про продаж незвичайного транспортного засобу. Такий автомобіль побудований на базі мікроавтобуса Ford E-350 (Econoline) 1995 року і виглядає як справжня човен на колесах. Саморобку оцінили в 55 тис. доларів.

На будівництво такого автомобіля пішло шість місяців. Крім мікроавтобуса Ford, в основу саморобки ляг 7,3-метровий човен Sea Ray Cabin Cruiser, який і виконує роль кабіни.

Як зазначає автор оголошення, під час робіт фургон повністю перефарбували, а всі дерев’яні елементи відновили і заново покрили лаком. Також замінили килимове покриття в салоні. Такий «лодкамобіль» має бічні дзеркала, покажчики повороту і стоп-сигнали, щоб його можна було експлуатувати на дорозі.

І хоча зовні транспортний засіб має вигляд звичайного катера, його салон повністю повторює такий у фургона Ford. Лише деякі предмети нагадують про незвичайну зовнішність, такі як компас, судновий дзвін і килимок з написом «Ласкаво просимо на борт».

У рух «лодкамобіль» приводиться в рух стандартним V8, такий двигун із заводу встановлювався на Ford E-350. Список додаткового устаткування включає в кондиціонер і корабельний гудок.

1LODKA_004.jpg (97 KB)

2LODKA_003.jpg (96 KB)

3LODKA_002.jpg (82 KB)

4LODKA_001.jpg (103 KB)

Источник: uamotors.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Бердянске на участников митинга из-за расследования «дела Сармата» составили админпротоколы

В Бердянске на участников митинга из-за расследования «дела Сармата» составили админпротоколы

Читать всю статью

Мы в соцсетях