Gorozhanin.com.ua

Intel оскаржить накладений на неї штраф в 1 млрд євро

Март 13
07:21 2020

Intel починає судове оскарження великого штрафу, накладеного Єврокомісією (ЄК) більше десяти років тому за порушення умов конкуренції на ринку мікропроцесорів.

У 2009 році Єврокомісія наклала на Intel штраф у розмірі 1,06 млрд євро за перешкоджання розвитку конкуренції тим, що компанія пропонувала виробникам комп'ютерів компенсаційні знижки, якщо ті погоджувалися купувати у неї чіпи для своєї продукції, відмовившись від виробів конкурента – AMD.

Зазначається, що на той момент сума штрафу була рекордною в історії Європи.

Intel подала апеляцію, яку задовольнив Європейський суд. Там заявили, що судді неналежним чином проаналізували економічні аспекти справи при винесенні судового вердикту в 2014 році.

Європейський суд загальної юрисдикції буде розглядати цю справу повторно. Підсумки цього розгляду можуть також позначитися на подальших рішеннях судів щодо апеляцій Google і Qualcomm з приводу штрафів Єврокомісії.

За словами адвоката Intel Деніела Бьорда, регулятор прийшов до помилкових висновків у своєму економічному аналізі в плані того, чи були антиконкурентними знижки OEM-виробникам.

Нагадаємо, Google у ще одній схожій справі заперечує рекордний антимонопольний штраф ЄС в розмірі 4,34 млрд євро за використання мобільної операційної системи Android для витіснення конкурентів.

Источник: mind.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

«Всі люди сестри»: у Полтаві пройшов Марш жінок

Читать всю статью

Мы в соцсетях