Gorozhanin.com.ua

Північна і Південна Корея готові до спільного проведення Олімпійських ігор

Февраль 12
01:23 2020

У п’ятницю, 15 лютого, в штаб-квартирі Міжнародного олімпійського комітету в Швейцарії пройшла зустріч делегацій Північної і Південної Корей, на якій обговорено спільне проведення літньої Олімпіади в 2032 році.

Представники національних олімпійських комітетів і уряди двох країн презентували заявку на проведення Ігор-2032 й МОК привітав цю ініціативу, підтвердивши, що надасть сприяння в просуванні цього проекту, хоча процес вибору країни-господині Олімпіади ще не починався.

Крім того, делегації підтвердили бажання спільно брати участь в церемонії відкриття літніх Ігор в Токіо в 2020 році.

Також країни сподіваються виставити єдині команди в декількох видах спорту у разі відбору — жіночому баскетболі, жіночих змаганнях з хокею на траві, академічному веслуванні та дзюдо.

"Сьогоднішня робоча зустріч — ще один крок вперед, який показує, що спорт здатний внести свій внесок у мир на Корейському півострові. Ми маємо хороший базис і сподіваємося на подальший прогрес в обговоренні участі команд в Олімпійських іграх в Токіо. Це демонструє об’єднуючу силу Олімпійського руху. І ми тепло вітаємо історичну спробу двох країн виставити спільну заявку на проведення Ігор-2032", сказав президент МОК Томас Бах.

Нагадаємо, раніше Міністр спорту Південної Кореї То Чонхван запропонував Північної Кореї відправити від двох країн спільну спортивну команду на літні Олімпійські ігри в Токіо.

The post Північна і Південна Корея готові до спільного проведення Олімпійських ігор appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Microsoft опубликовала информацию о предстоящем релизе Windows 10 May 2020 Update

Microsoft опубликовала информацию о предстоящем релизе Windows 10 May 2020 Update

Читать всю статью

Мы в соцсетях