Gorozhanin.com.ua

Ви більше ніде не знайдете слот Gold Rush Frog

26 июня
15:21 2023

Слот Elvis Frog in Vegas є феноменом https://goxbet-2-login.org.ua/. З якоїсь причини ця антропоморфна жаба, яка якнайкраще втілює Елвіса, продовжує залишатися одним із найпопулярніших слотів на Goxbet місяць за місяцем протягом майже трьох років з моменту її випуску у 2020 році. Завдяки цьому безпрецедентному та постійному інтересу до гри та персонажа BGaming вирішив подарувати вірним Goxbet щось абсолютно ексклюзивне.

Слот Gold Rush Frog — це абсолютно новий випуск із серії Elvis Frog in Vegas від BGaming, і ви не зможете знайти його ніде, крім Goxbet!

Будемо шукати золото

Раунд безкоштовних обертань слота запускається з появою трьох або більше символів розкиду. Під час раунду безкоштовних обертань усі дикі символи жаби матимуть множник 2x, 3x або 5x. Дикі символи, звичайно, замінять більшість інших символів для завершення виграшних комбінацій. Значення будь-якої виграшної комбінації, що містить один із цих диких символів, буде помножено на відображений множник. Функцію безкоштовних обертань слота можна повторно активувати за допомогою трьох або більше символів розкиду, які приносять додаткові оберти.

Якщо шість або більше символів монет випадуть на барабанах, буде запущено раунд функції повторного обертання монет у слоті. Після запуску монети, які використовуються для розблокування функції, стануть липкими та відображатимуть миттєву суму виграшу. Після цього барабани закрутяться, щоб отримати шанс додати на них додаткові миттєві виграшні золоті монети. Вам буде надано три повторних обертання, щоб додати додаткові золоті монети. Якщо вам вдасться додати один, ваші повторні обертання буде скинуто. Однак, якщо ви зробите три оберти, не додавши більше золотих монет, ваш раунд буде завершено. Під час функції Coin Respin у вас також є шанс виграти міні-, головний і мега-джекпот слота.

Якщо ви не бажаєте чекати великої перестрілки, ви також можете купити раунд однієї з бонусних функцій слота.

Слот Gold Rush Frog — це порив чи крах?

Якщо ви фанат жаби Елвіса у Вегасі, ця гра вам сподобається. Слот Gold Rush Frog має таку ж дивовижну енергію та абсолютно наповнений бонусними функціями. Тема також є певною мірою унікальною, попри те, що вона базується на досить великій серії слотів. Загалом, однозначно варто зіграти кілька обертів цієї ексклюзивної гри.

Слот має дуже високу волатильність, тобто ви чекатимете довше, ніж хотіли б, між виграшами. І звичайно, ці виграші, швидше за все, будуть більшими, ніж слоти з низькою волатильністю, але ви не зможете розраховувати на невеликі послідовні виграші, щоб розважати вас, як у слотах з низькою та середньою волатильністю. Максимальний множник у 5 000 разів дає слоту хороші можливості для виграшу до 10000000 гривень, коли ви робите ставку в 1990 гривень за обертання. Слот має RTP 96,79%.

Якщо ви шукаєте кілька інших ігор BGaming, я рекомендую спробувати Alien Fruits і Gangsterz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

    Через кордон на Одещині іноземець намагався вивезти старовинний фотоапарат, — ФОТО

Через кордон на Одещині іноземець намагався вивезти старовинний фотоапарат, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.