Gorozhanin.com.ua

Кредити в Україні в МФО: зручно, просто та доступно

Октябрь 28
16:39 2020

 

fb-2541888

Vashagotivochka пропонує миттєву фінансову допомогу в Україні — це кредити онлайн. Які умови та правила оформлення у цій МФО — пропонуємо розглянути далі.

Кредити в Україні: миттєва допомога від МФО

Сьогодні оформлення кредиту відбувається без тяганини, витрати часу та сил. Все це завдяки МФО. Вони пропонують позичальникам швидке та практичне рішення — експрес-кредит. Дана послуга дозволяє в режимі онлайн або під час особистого візиту до компанії оформити невеличку заявку на кредит та через декілька хвилин отримати кошти.

Позичальники вибирають швидкі кредит онлайн в Україні та користуються послугам МФО під час виникнення екстрених питань такого характеру, як ремонт техніки чи автівки, необхідності у лікуванні, купівлі речей та для будь-яких інших термінових витрат.

МФО створили для позикоодержувачів зручні умови, отже вони можуть взяти позики без документальної тяганини, залучання поручителів, застави, перевірки кредитної історії, а також виконання інших вимог, які часто зустрічаються в банках.

Сервіс Ваша Готівочка дає кредити в Україні всім

Конкретно умови сервісу Ваша Готівочка адаптовані під будь-які термінові потреби клієнтів. Таким чином, їм пропонують отримати будь-яку необхідну суму від 200 до 7000 гривень.

Стандартний період, на який Vashagotivochka надає кредити в Україні, складає від 1 до 16 днів. Проте клієнти можуть користуватися коштами до того моменту, доки їх справи не підуть вгору: можна здійснити дострокове погашення кредиту чи пролонгацію (вона дозволяє перенести дату погашення на 16 днів). Обов’язковою умовою для продовження кредитного періоду є оплата суми нарахованих відсотків (для нових клієнтів це сума з розрахунку 0,01% в день від тіла кредиту, для повторних — 2%).

Спеціальні умови кредитування, створені для нових клієнтів, дозволяють оформлювати кредити з відсотковою ставкою 0,01%. Таким чином, можна буде ознайомитися з фінансовим продуктом та сервісом компанії загалом.

Окрім цього, Vashagotivochka підготувала для клієнтів інші переваги та надала можливість:

  • отримати кошти за 15 хвилин;
  • оформити заявку в будь-якому місці;
  • вигідно співпрацювати з надійною компанією.

Як оформлюються кредити в Україні, якщо терміново потрібні кошти?

Ваша Готівочка надає українцям можливість самостійно вибирати, яким способом та на яких умовах оформлювати кредити в Україні, та завжди йде назустріч їх бажанням.

Для того, щоб заповнити заявку, вона просить підготувати тільки два документи — паспорт та ідентифікаційний номер. Заявка має містити серію та номер паспорта, цифри ІПН, ПІБ, вік, контактну інформацію та реквізити банківської картки (якщо клієнт бажає отримати кошти безготівково).

Клієнтам не знадобиться надавати заставу, вказувати номер телефону родича, надсилати фото з паспортом чи з банківською карткою, а також повідомляти акаунт у соціальній мережі.

Для тих позичальників, яким потрібні кошти на руки, компанія пропонує інший варіант: можна оформити електронну заявку на сайті, але тільки вказати спосіб отримання кредиту готівкою у відділенні «Ваша Готівочка».

Незалежно від вибраного способу отримання позики, Ваша Готівочка надає кошти без тяганини та готова прийти на допомогу в режимі 24/7. Час прийняття рішення за кожною заявкою складає 5 хвилин, отже всі позичальники можуть впевнено розраховувати на миттєву підтримку.

Тут всі охочі можуть взяти кредити в Україні на зручних, простих та вигідних умовах (під 0,01%). Саме тому, Vashagotivochka має велику кількість задоволених та вдячних клієнтів по всій країні, звертайтеся!

Share

Статьи по теме

Последние новости

SpaceX отложила запуск ракеты-носителя с более чем 140 спутниками

Читать всю статью

Мы в соцсетях