Gorozhanin.com.ua

З 30 травня по 17 червня у мікрорайоні Алмазному буде відсутня гаряча вода

26 мая
02:16 2022

«Полтаватеплоенерго» проводить плановий ремонт котельні на вул. Ціолковського, 36. Близько 60 тисяч мешканців на три тижні залишаться без гарячої води

З 30 травня по 17 червня найбільшу котельню «Полтаватеплоенерго», що розташована на вул. Ціолковського, 36, зупинять для проведення планового ремонту. У зв’язку з цим надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям мікрорайону Алмазний буде призупинено. Котельна на Ціолковського забезпечує послугою гарячої води близько 60 тисяч населення. Надання гарячої води відновиться 18 червня.

Детальніше з графіком відключення послуги з централізованого постачання гарячої води можна ознайомитися на онлайн сервісі «Мапа комерційного обліку».

Нагадаємо, що «Полтаватеплоенерго» розпочала реконструкцію котельні на вул. Квітучій, 6-к, де планують замінити обладнання. У мешканців житлових будинків, які отримують послуги від цієї котельні, буде відсутня гаряча вода до завершення робіт (орієнтовно — до жовтня). Мова йде про 15 багатоповерхівок 109-го мікрорайону, в яких мешкає близько 6 тисяч осіб.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Пожежа в Шевченківському районі столиці: є загиблі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY