Gorozhanin.com.ua

Віктор Гладун знову став виконавчим директором Ради директорів JKX Oil & Gas plc

Июнь 24
04:37 2021

Відбулися щорічні загальні збори акціонерів JKX Oil & Gas plc (далі — JKX). 99,68% голосами Віктора Гладуна переобрали виконавчим директором Ради директорів групи компаній JKX.

Також у демократичний спосіб переобрали голову Ради директорів Чарльза Валескіні, незалежних невиконавчих директорів Тоні Альвеса і Рашида Джаваншира, а також невиконавчого директора Михайла Бакуненка. Віктор Гладун і Тоні Альвес отримали найвищий результат підтримки серед акціонерів, більш ніж 99,67%.

«Ми вдячні акціонерам за довіру, яка є результатом роботи команди JKX. Разом з Радою директорів працюватимемо над сталим розвитком JKX, пошуком нових активів, забезпечуючи ліквідність Групи та впроваджуючи прийняті стратегічні рішення», — зазначив генеральний директор JKX Віктор Гладун.

Нагадаємо, 2020 рік JKX завершила з хорошими фінансовими результатами. Прибуток після оподаткування склав $19,9 млн, а виручка $69,9 млн, і це при загальному зниженні видобутку на 5% по всій Групі.

Додатково

JKX Oil&Gas plc є публічною компанією, якою керує Рада директорів. Її акції торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016 року.

Сфера діяльності компаній Групи — пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. JKX Oil & Gas plc володіє активами в Угорщині, Україні та Росії.

Катерина ТАРАСОВА

Share

Статьи по теме

Последние новости

Где в Харьковской области подтвердили новые случаи COVID-19

Читать всю статью

Мы в соцсетях