Gorozhanin.com.ua

УЖКГ запланувало капремонт зупинки на Дослідному полі з бюджетом у 100 тис. грн

26 апреля
04:11 2021

Зупинка громадського транспорту «Обласна дослідна станція» на вул. Шведській у Полтаві


Зупинка громадського транспорту «Обласна дослідна станція» на вул. Шведській у Полтаві

До кінця вересня управління ЖКГ планує провести капремонти зупинки «Обласна дослідна станція» на вулиці Шведській. Очікувану вартість робіт, враховуючи проект, експертизу та технагляд, оцінюють у 100 тис. грн

23 квітня управління ЖКГ Полтави оголосило конкурс з пошуку виконавця капітального ремонту зупинки громадського транспорту «Обласна дослідна станція (кінцева)», що на вул. Шведській, поблизу південного входу до Дендропарку.

Запланований строк виконання робіт — 30 вересня 2021 року. Очікувана вартість робіт — 94 тис. грн. Враховуючи вартість проекту капремонту (яку тиждень тому за 6 тис. грн замовили ФОП Роману Мягкохлібу), загальна вартість оновлення зупинки складатиме близько 100 тис. грн.

Враховуючи попередню практику оновлення зупинок на околицях Полтави, на місці старого згнилого павільйону ймовірно встановлять один з павільйонів, який перенесуть з центральної частини міста, замінивши листи полікарбонату. Також слід очікувати оновлення посадкового майданчика та встановлення захисних стовпчиків.

Зазначимо, що павільйон на зупинці «Обласна дослідна станція» вже багато років потребує оновлення. Втім його не оновили ні у 2015, ні у 2020 році, коли в місті масово ремонтували зупинки. При цьому у ЗМІ кілька разів на рік згадували цю зупинку, як одну з найбільш занедбаних.

Сюжет PTV про зупинку «Обласна дослідна станція»

Нагадаємо, цього року УЖКГ також планує завершити капремонт 93 зупинок, який розпочався минулого року, та провести ще не менше півсотні поточних ремонтів зупинок.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

По дорозі на Дніпропетровщину п’ятий день «застрягла» колона жителів Херсонщини

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY