Gorozhanin.com.ua

У яких багатоповерхівках безпечно жити та куди варто інвестувати?

06 февраля
04:33 2021

Якщо про цегляні та панельні будинки пересічний українець здебільшого має сформоване уявлення, то монолітно-каркасне будівництво відносно нова технологія. Проте, наразі вона вважається найсучаснішою та найнадійнішою і швидко поширюється світом.

У Полтаві за монолітно-каркасною технологією багатоповерхівки зводить будівельна компанія «SMNK», чиї об’єкти розташовані у самому центрі міста. Компанія створює якісне житло за європейськими стандартами, а також турбується, щоб усі будинки гармонійно виглядали в архітектурному ансамблі історичної Полтави.

Переваги монолітно-каркасного будинку:

1. Найдовший експлуатаційний вік. Будинки, зведені за монолітно-каркасною технологією — у лідерах з міцності: приблизний термін експлуатації складає 150 років, що в два рази більше, ніж у панельних і в півтора — ніж у цегляних.

Купуючи квартиру в монолітному будинку, ви інвестуєте у нерухомість, яка прослужить вам у 2-3 рази довше. Наприклад, ціна на квартири у панельних будинках, що зводилися 30-40 років назад, впала вдвічі. І зараз купувати такі квартири не вигідно та зовсім не раціонально. Монолітно-каркасне будівництво — надійна, прогресивна технологія, тож ваші кошти будуть надовго збережені і працюватимуть на вас крізь роки.

2. Вільне планування квартир. Жоден будинок, окрім монолітно-каркасного не передбачає кардинальних перепланувань. Ви можете з легкістю об’єднувати дві кімнати (або квартири!) в одну, робити арки та ніші. У панельних будинках майже всі стіни опорні і зміщувати їх не можна, а в цегляних будинках знесення стін часто ускладнюється через особливості проектування.

3. Мінімальна усадка. За рахунок жорсткості монолітної конструкції вона практично не сідає, тому до ремонту можна приступати одразу. Якщо не дочекатися усадки цегляного або панельного будинку і зробити ремонт протягом декількох місяців після закінчення будівництва, за 1-2 роки його вигляд значно погіршиться.

4. Міцність. Монолітно-каркасна будівля здатна витримати землетрус силою в 7-10 балів. Під час таких землетрусів зазнають руйнації більшість споруд: виникають тріщини, ламаються стіни. Уявіть, наскільки надійний будинок, що не боїться ані природних, ані техногенних катастроф.

5. Висока швидкість будівництва. Монолітно-каркасне будівництво вигідне і зручне для інвесторів, які купують житло на ранніх етапах зведення будинку, адже чекати квартиру у ньому доведеться набагато менше, ніж в цегляному. Монолітна технологія дозволяє зводити до 5 поверхів в місяць.

Завдяки цій технології, а також перевіреній професіональній команді будівельників компанія «SMNK» завжди здає будинки в строк і навіть раніше визначених термінів.

Якщо ви мріяли про сучасне житло в центрі міста з фантастичним видом на Хрестовоздвиженський монастир та зелені пагорби Полтави, не проґавте свій шанс, адже у будинку по вулиці Пилипа Орлика, 26 ще є вільні квартири.

Житло у монолітно-каркасному будинку — безпечне, надійне та комфортне. А також це хороша інвестиція, адже квартири чи комерційні приміщення у таких будинках з роками не втрачають своєї вартості.

Будівельна компанія «SMNK»

Share

Статьи по теме

Последние новости

Медики назвали «благоприятный» симптом при коронавирусе

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY