Gorozhanin.com.ua

У Полтаві заборонили використовувати та продавати салюти, феєрверки та петарди

30 июня
03:48 2022

На території Полтавської громади заборонили використання та продаж піротехніки

28 червня Полтавська місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення про заборону використання та продажу піротехніки на території громади. Про це повідомила прес-служба Полтавської міськради.

Таким чином, від учора у Полтаві та селах, які відносять до Полтавської міської територіальної громади, цивільним особам заборонено продавати світлошумові та сигнальні засоби, димові шашки, піропатрони, петарди, бенгальські свічки, салюти, хлопавки, вибухові пакети та інші піротехнічні засоби. Також громадянам заборонено запускати і використовувати їх.

Нагадаємо, що 10 вересня 2014 року, після вторгнення Росії на Донбас, міський голова Полтави Олександр Мамай підписав розпорядження «Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів (феєрверків, салютів) у м. Полтаві». Це рішення не було скасоване, але попри це, навіть офіційних міських святах подекуди до останнього часу використовувалися салюти. Не кажучи вже про феєрверки на приватних заходах.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Як ЗСУ завдали влучних ударів по позиціях російських окупантів на Харківщині, — ВІДЕО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY