Gorozhanin.com.ua

У Полтаві суд виправдав у хуліганстві сина власника ресторану «Урарту» — самого батька звинувачують у бандитизмі

06 июля
08:50 2022

У вересні 2019-го син власника ресторану «Урарту» побив відвідувачів закладу після їх прохання повернути гроші за невикористаний алкоголь — слідство кваліфікувало дії чоловіка як хуліганство, а суд виправдав його

29 квітня 2022 року Октябрський районний суд Полтави виправдав Тимура Агаджаняна — сина власника ресторану «Урарту» який побив відвідувачів закладу. Чоловіка звинуватили у хуліганстві, але сам Агаджанян провину визнав лише у нанесенні тілесних ушкоджень. Тож через недоведеність хуліганських дій суд виправдав обвинувачуваного. Наразі прокуратура намагається оскаржити рішення суду першої інстанції.

Відповідно до Єдиного державного реєстру судових рішень, 7 вересня 2019 року, близько 23-ї години, Тимур Агаджанян побив відвідувачів закладу «Урарту». За версією слідства, обвинувачений разом з невстановленими слідством особами, з хуліганських мотивів, побив двох відвідувачів ресторану. Момент побиття зафіксували камери спостереження біля ресторанного комплексу.

Ресторан «Урарту», що працював у мікрорайоні Огнівка, припинив роботу два роки тому Ресторан «Урарту», що працював у мікрорайоні Огнівка, припинив роботу два роки тому

В суді Агаджанян провину у хуліганстві не визнав. Він розповів, що того дня потерпілі святкували день народження в ресторані «Урарту», який належить його батьку. До обвинувачуваного підійшла офіціантка, яка обслуговувала цей бенкет та поскаржилася, що відвідувачі вимагають повернути їм невипитий алкоголь, відмовляються оплачувати рахунок та ображають її.

Тоді Тимур Агаджанян вийшов на вулицю разом із гостями закладу, щоб вирішити непорозуміння. Розмова переросла у сварку, Агаджанян вдарив потерпілого Олександра Олійника і той впав на землю. Після цього до обвинувачуваного підбігла потерпіла Лариса Бевз та схопила за руку, а чоловік відштовхнув її і жінка також впала на землю. На цьому конфлікт завершився і Агаджанян пішов у своїх справах.

Офіціантка підтвердила, що гості відмовилися оплачувати рахунок доки їм не повернуть спиртне, яке мало залишитися після бенкету. Свідок зазначила, що звернулася до сина власника ресторану за допомогою, але свідком конфлікту не була, бо залишилася в приміщенні.

Потерпілі розповіли, що виявили нестачу кількох пляшок спиртного, яке раніше вони оплатили. Через це відвідувачі попросили офіціантку повернути гроші за алкоголь, на що та грубо відмовила — розмовляла на підвищеному тоні та звинувачувала їх в обмані. Тому потерпілий Олійник звернувся до адміністрації закладу.

На його вимогу до гостей підійшов Тимур Агаджанян, який представився власником ресторану та відразу ж відмовив у поверненні алкоголю. За словами Олійника, обвинувачуваний поводив себе некоректно — ображав гостей та вимагав покинути заклад. Саме через це між ними виник конфлікт, який продовжився на подвір’ї.

За словами потерпілого, на подвір’я вийшла група людей, серед яких були відвідувачі, Тимур Агаджанян та його знайомі. Під час сварки обвинувачений вдарив Олійника, який від удару впав на землю. Він вдарився головою і лікувався на стаціонарі. Ці обставини також підтвердила потерпіла Лариса Бевз.

Слідчі кваліфікували дії Агаджаняна як хуліганство (ч.2 ст. 296 КК України). Але суд прийшов до висновку, що сторона обвинувачення не надала достатніх та переконливих доказів того, що Агаджанян саме хуліганив. Інших злочинів йому не інкримінували, а тому суддя Тетяна Січиокно виправдала чоловіка.

Нагадаємо, що власником ресторану «Урарту» та батьком обвинувачуваного Тимура Агаджаняна є голова обласної вірменської общини «Урарту» Геннадій (Саркіс) Агаджанян. 19 вересня 2019 року Геннадія Агаджаняна затримали біля апеляційного суду за підозрою у бандитизмі. Тоді з його автомобіля вилучили автомат, бити та сокиру.

Пізніше виявилося, що разом з Геннадієм Агаджаняном також відбулося затримання кримінального авторитета Самвела Мартиросяна (Донецького), 58-річної поплічниці Ірини Мироненко та двох найближчих виконавців. Ця справа вже розглядається по суті у Святошинському районному суді Києва.

У справах побиття відвідувачів «Урарту» та можливого бандитизму Геннадія Агаджаняна співпадає частина потерпілих

Цікаво, у справі за обвинуваченням Геннадія Агаджаняна, Самвела Мартиросяна та Ірини Мироненко серед потерпілих є також Олександр Олійник та Лариса Бевз, яких на початку вересня 2019-го побив син Геннадія Агаджаняна.

Іван СМІРНОВ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Як ЗСУ завдали влучних ударів по позиціях російських окупантів на Харківщині, — ВІДЕО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY