Gorozhanin.com.ua

У Полтаві провели зариблення Ворскли мальками судака

29 мая
05:40 2022

Харківський рибгосп передав Полтаві 20 тисяч мальків судака, яких випустили на пляжах Ворсклу

25 травня до Ворскли випустили 20 тисяч мальків судака. Зариблення на першому міському пляжі організувала ГО «Річки Полтавщини». Мальків риби безкоштовно надало Краснокутське рибне господарство, яке розташоване у Харківській області. Рік тому рибалки-ентузіасти купили у цьому підприємстві судака для зариблення Ворскли.

Детальніше про це розповів голова організації ГО «Річки Полтавщини» Олександр Штейман:

— Коштів не було, бо все витрачали на армію та ЗСУ. Мені телефонує керівник Краснокутського рибгоспу і каже: «Хлопці, приїдьте і візьміть у мене зарибок». Я говорю, що у нас немає коштів, бо ми все на армію витратили. Він говорить, що безкоштовно дасть, але не було палива, щоб її довести. На наступний день директор говорить «Саня, зустрічай, я в Полтаві, ось вам зарибок». Він передав нам рибу, ми поїхали й випустили її на пляжі. Він привіз на суму мінімум 30 тисяч грн.

Ми щуку планували на весну, але почалася війна і все пішло на ЗСУ. Поки війна не закінчиться, ми рибу не будемо купляти. А рейди будемо проводити регулярно разом із поліцією і рибінспекцією. Зараз це потрібно узгодити із військовою адміністрацією і поліцією, щоби ми могли на човні виходити на воду.

З початку війни ГО «Річки Полтавщини збирають кошти на потреби української армії:

— Із початку 24 лютого на ЗСУ ми зібрали близько 600 тисяч грн. Нещодавно купили два приціли на 7 тисяч євро. Зараз передаємо військовим різні речі, тактичне взуття. Отримали звернення від підрозділу «Кракен», потрібно знайти автомобіль, бо їх пікап розбив ворог.

Банківська картка для «зариблення» ЗСУ: 5168 7573 7098 0239 (Штейман Олександр Павлович)

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Два популярні автобусні маршрути відновили роботу у Києві

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY