Gorozhanin.com.ua

У Полтаві пропонують залишити «вікно» пільгового проїзду для пенсіонерів з 11:00 до 16:00

25 мая
11:45 2022

Полтавська міськрада має розглянути петицію про обмеження безоплатного проїзду у громадському транспорті для пенсіонерів зранку та ввечері

Полтавська міськрада та виконком мають розглянути пропозицію мешканців громади про те, щоби обмежити час пільгового проїзду для пенсіонерів у комунальному громадському транспорті. Відповідна петиція за тиждень зібрала необхідні 250 голосів.

Петицію № 655 з проханням обмежити пільговий проїзд для людей похилого віку у тролейбусах 19 травня зареєстрував Антон Головко. Оскільки на той час, через страйк перевізників, єдиним видом транспорту у місті лишилися тролейбуси, автор запропонував обмежити пільговий проїзд у них для людей пенсійного віку вранці — з 7:00 до 11:00 та ввечері — з 16:00 до 19:00.

Наразі ця петиція вже отримала необхідну кількість голосів для того, щоби таку можливість обговорили у міськраді. За процедурою, такі питання виносяться на розгляд депутатських комісій, що передують сесіям.

За нашими даними, найближча сесія, яка проходитиме у міськраді, розглядатиме лише одне питання, яке стосується будівництва житла для переселенців. Питання обмеження безоплатного проїзду може розглянути і виконком. Зазвичай такі засідання збирають швидше, а рішення ухвалюються простіше.

Нагадаємо, востаннє пільговий проїзд для пенсіонерів у Полтаві обмежували під час введення карантинних заходів навесні 2020 року. Його відновили у липні-серпні того ж року.

Також досі триває збір підписів під петицією щодо оптимізації тролейбусних маршрутів. Автор пропонує скасувати тролейбусні маршрути № 6 та № 8, а їхній випуск — переставити на маршрут № 3, який можна продовжити до села Розсошенці.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Великобритания вводит дополнительные санкции против Беларуси – такие же как против России — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY