Gorozhanin.com.ua

У Полтаві на пляжі п’яний чоловік погрожував підліткам револьвером — суд призначив йому умовне покарання

05 августа
19:34 2022

На початку квітня п’яний чоловік на 1-му міському пляжі чіплявся до підлітків та вимагав показати документи, а потім дістав револьвер та почав погрожувати — за хуліганство зловмиснику призначили умовний термін

2 серпня Октябрський районний суд Полтави виніс вирок Володимиру Скибі, який п’яним на пляжі погрожував підліткам револьвером. Суд призначив чоловіку 4 роки умовно. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Відповідно до матеріалів справи, Володимир Скиба — уродженець Полтави, громадянин України, має середню освіту, одружений та має на утриманні трьох малолітніх дітей. Чоловік працює копачем КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» та раніше до кримінальної відповідальності не притягався.

8 квітня 2022 року, близько 15-ї години, на першому міському пляжі у Полтаві п’яний Скиба вимагав у чотирьох підлітків пред’явити документи. Коли ж отримав відмову, то дістав із сумки револьвер Флобера Stalker, почав погрожувати хлопця та змусив одного з них стати перед ним на коліна.

Дії Скиби кваліфікували як хуліганство із застосуванням зброї (ч.4 ст. 296 КК України). 27 травня обвинувачений уклав угоду про визнання провини із прокурором, а 2 серпня цю угоду затвердила суддя Октябрського райсуду Полтави Тетяна Січиокно. Володимиру Скибі призначили 4 роки позбавлення волі, але від відбування покарання звільнили з іспитовим строком 1 рік.

Вирок може бути оскаржений в Полтавському апеляційному суді протягом 30 днів з дня його проголошення.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Києві змінять формат перепусток для руху транспорту під час комендантської години

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY