Gorozhanin.com.ua

У Полтаві другий день поспіль «мінують» ТРЦ, лікарні та дитячі садочки

23 января
22:48 2022

Поліція перевіряє повідомлення анонімного терориста, який другий день поспіль повідомляє про «замінування» десятків закладів Полтави — сьогодні він вимагає викуп 5 млн грн

23 січня анонім через сервіс ProtonMail відправив на електронну пошту СБУ повідомлення про вибухівку в ТРЦ, дитячих садках та лікарнях Полтави та Житомира. Схоже повідомлення електронною поштою правоохоронці отримували вчора.

Сьогодні анонім вимагає викуп — 5 млн грн собі на номер +38068*****35. У разі несплати вибухівка має здетонувати.

Наразі правоохоронці перевіряють всі вказані об’єкти. Зокрема, очевидці повідомляють про перевірку ТЦ ЦУМ.

За інформацією департаменту комунікації МВС України, з початку 2022 року правоохоронці отримали понад 300 повідомлень про замінування 3 тисяч об’єктів, більшість з яких надійшли електронною поштою. Попри те, що жодне з таких повідомлень не було правдивим, органи поліції реагують на кожну інформацію та разом з відповідними адміністраціями проводять перевірки. 

Керівництво МВС вважає, що серія псевдозамінувань є елементом гібридної агресії та спланованою інформаційною операцією. Мета цього інформаційного тероризму – тримати українців в напрузі та вселити невпевненість у власній безпеці, і зробити це не так терористичним актом, як можливістю, що подібне може статися.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Россияне опять ударили ракетами мосту через Днестровский Лиман — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY