Gorozhanin.com.ua

У Пирятині демонтували 32-метрову трубу котельні, яка могла впасти на п’ятиповерхівку

19 января
10:52 2022

Сильний вітер пошкодив трубу котельні, існувала загроза падіння труби на житловий будинок. Ввечері 18 січня трубу демонтували

18 січня внаслідок сильного вітру зламалась 32-метрова димохідна труба котельні «Лубнитеплоенерго», що забезпечує теплом багатоквартирні будинки мікрорайону Автостанції та дитячий садочок «Сонечко» у Пирятині. Про це повідомили у прес-службі Пирятинської міськради. Існувала загроза падіння труби на жилу п’ятиповерхівку, що розташована поруч з котельнею.

Станом на 17:10 18 січня аварійну частину труби вже демонтовано, загрози падіння немає. Котельня продовжує працювати у звичному режимі та забезпечувати мікрорайон Автостанції теплом.

Нагадаємо, у 2021 році в Полтаві прибрали 30-метрову трубу покинутої котельні тепловозоремонтного заводу на вул. Панянка, 48. Труба була аварійною та могла впасти на сусідні будинки.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

НБУ з 21 травня скасовує обмеження на курс продажу валют

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY