Gorozhanin.com.ua

ТРЦ «Екватор» призупиняє рух безкоштовних експресів задля дотримання безпеки під час повітряної тривоги

30 июня
21:24 2022

З 1 липня ТРЦ «Екватор» тимчасово зупиняє рух безкоштовних експресів через дотримання всіх правил безпеки під час повітряних тривог. Про це повідомили на сторінках ТРЦ «Екватор» в соціальних мережах.

З початку повномасштабного вторгнення Росії автобуси торговельного центру встигли пропрацювати лише місяць, відновивши роботу лише 1 червня.

В коментарях до повідомлення щодо призупинення роботи експресів адміністрація ТРЦ «Екватор» пояснила, що таке рішення прийняте задля дотримання всіх правил безпеки під час повітряних тривог.

— Під час повітряної тривоги магазини та заклади зачиняються і всі мають терміново пройти до укриття. А якщо водій під час тривоги як раз привезе людей, вони будуть змушені чекати на відбій (а у тривоги розкладу немає і вона може тривати від 10 хв до кількох годин).

Щоправда, через годину така відповідь була видалена.

Нагадаємо, що після ракетного удару по ТРЦ «Амстор» у Кременчуці в області розпочали перевірку усіх закладів на дотримання безпеки відвідувачів під час повітряних тривог.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

«Гаряча кукурудза»: як правильно варити цей корисний та смачний продукт

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY