Gorozhanin.com.ua

Суд конфіскував права у чоловіка, який за 4 місяці наїздив п’яним на 119000 грн штрафів

23 января
21:12 2022

Водій ВАЗу за чотири місяці 4 рази сів п’яним за кермо, останній раз чоловіка зупинили патрульні біля автовокзалу на вул. Великотирнівській — суд в чергове оштрафував порушника, а також конфіскував права

11 січня Октябрський райсуд Полтави оштрафував Миколу Гладухова, який вчетверте за 4 місці сів п’яним за кермо. Суддя Віталій Микитенко призначив 51000 грн штрафу та постановив конфіскувати права у чоловіка на 10 років. реєстру судових рішень.

З Єдиного державного реєстру судових рішень відомо, що Микола Гладухов раніше був неодноразово засуджений. Останній раз він був звільнений з місць позбавлення волі у травні 2021 року. З того часу чоловік систематично порушував громадський порядок, вів антигромадський спосіб життя — вчиняв адміністративні правопорушення та притягувався до відповідальності.

Тому дільничний подав клопотання до суду про встановлення адміністративний нагляд терміном на 1 рік. На початку листопада суд встановив адміністративний нагляд за чоловіком терміном на 1 рік.

Але на шлях виправлення чоловік не став. Лише за вересень чоловік двічі сідав п’яним за кермо. Його двічі зупиняли правоохоронці, а суд призначав штрафи по 17000 грн за кожен випадок. Також суд позбавляв чоловіка прав на 1 рік.

Таке покарання також не зупинило чоловіка й у листопаді він знову сів п’яним за кермо свого ВАЗ 21093 — за це суд оштрафував Гладухова на 34000 грн та позбавив прав на 3 роки.

Але і після чого чоловік продовжив порушувати закон — у грудні він вчетверте сів за кермом п’яним. Патрульні зупинили його біля автовокзалу на вул. Великотирнівській, але чоловік в присутності свідків відмовився проходити медогляд на місці, а також відмовився їхати до медзакладу. Проте у присутності свідків чоловік розповів, що випив літр пива.

Суд вчетверте оштрафував чоловіка — вже на 51000 грн та позбавив водійських прав вже на 10 років. Тож тепер Гладухов має сплатити штрафіві на загальну суму — 119000 грн.

Нагадаємо, що 10 листопада Київський районний суд Полтави оштрафував Івана Янка, який п’ятий раз за рік сів п’яним за кермо. Загальна сума боргу, яку має сплатити Янко — 132600 грн.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Запоріжжя не ввійшло до переліку міст, де запрацювали камери автоматичної фіксації порушень ПДД

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY