Gorozhanin.com.ua

Померла професор кафедри фінансів НУПП Юстина Верига

21 января
16:01 2022

20 сiчня на 81-му році відійшла у Вічність заслужений працівник освіти України, професор кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування, видатна вчена у галузі обліку та аудиту, харизматична особистість, людина з широкою душею і добрим серцем Юстина Андріївна Верига.

Церемонія прощання і чин похорону відбудеться у суботу, 22 січня об 11:30 у Спаській церкві м. Полтави (вул. Соборності, 10).

Заслужений працівник освіти України, видатна вчена-економіст, педагог-новатор, кандидат економічних наук, доктор філософії, професор Юстина Андріївна Верига понад півстоліття віддала науково-педагогічній роботі, виховавши плеяду висококваліфікованих бухгалтерів, економістів, фінансистів, науковців і управлінців.

Автор понад 500 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі як співавтор підручників, навчальних посібників тощо.

Професор Юстина Верига була взірцем викладача, який працює з великим натхненням, використовує найсучасніші методики викладання економічних дисциплін, майстерно поєднуючи з власним практичним досвідом, абсолютно віддана улюбленій справі і популяризувала професії бухгалтера, аудитора,  фінансиста, економіста.

Фахівці-практики і колеги-науковці надзвичайно цінували професійне спілкування, дорожили дружбою і шанували авторитет Юстини Андріївни.

За свою подвижницьку працю, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, активну життєву позицію і значний внесок у розвиток освіти і науки України Юстина Андріївна Верига нагороджена численними відзнаками.

Окрім професійних успіхів, Юстина Андріївна була яскравою особистістю, люблячою дружиною і мамою, турботливою бабусею, пишалась талановитими та успішними синами, раділа онукам і правнукам.

Колектив кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування і всього Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у глибокій скорботі з приводу смерті видатної колеги і висловлює співчуття родині.

Світла пам’ять і вдячність за високе служіння обраній справі.

Колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Над Дніпропетровською областю збили безпілотник окупантів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY