Gorozhanin.com.ua

Полтавська ОВА перевірятиме чи є у дитячих садочках Полтави бомбосховища

21 мая
17:47 2022

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін пояснив, що дитячі садочки у Полтаві не будуть працювати, якщо вони не мають бомбосховищ та не можуть гарантувати безпеку дітей

19 травня під час брифінгу начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін також пояснив, як повинні працювати дитячі садочки Полтави під час війни. Він зауважив, що для роботи закладів необхідна наявність бомбосховищ.

Дмитро Лунін пояснив, що у дитячих садочках повинні бути бомбосховища. До яких у разі небезпеки без перешкод можуть потрапити діти, вихователі та батьки. Якщо це не буде забезпечено, тоді батьки повинні звернутися до Полтавської ОВА і такі заклади будуть закриті.

Також Начальник Полтавської ОВА зазначив, що керівник дитячого садочку до початку роботи закладу має забезпечити безпеку дітей та персоналу. Тому що саме директор закладу несе відповідальність за їх життя та здоров’я.

Нагадаємо, що міська влада Полтави планує відновити роботу 13 дитсадків, де будуть створені зведені групи на 30-50 дітей з різних дошкільних закладів.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Если Путин будет присутствовать на саммите G20, то будем думать об участии Зеленского — ОП — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY