Gorozhanin.com.ua

Поліція розпочала слідство стосовно побиття журналіста Кременчуцької телерадіокомпанії — прокуратура

06 января
16:56 2022

Журналіст «Кременчуцької міської телерадіокомпанії» хотів потрапити на території лікарні, але проти нього застосували фізичну силу

У середу, 5 січня, під час виконання редакційного завдання журналіст КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» Антон Воробйов намагався потрапити до приміщення Кременчуцької центральної районної лікарні, проте отримав опір. Зокрема, чоловіки, які перебували в приміщенні, застосували фізичну силу.

Фрагмент конфлікту

За фактом нанесення тілесних ушкоджень журналісту КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» Антону Воробйову розпочато досудове розслідування (ч. 2 ст. 345-1 КК України). Про це повідомили у прес-службі Полтавської обласної прокуратури.

Потерпілого госпіталізовано до лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». За інформацією уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, у Воробйова діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій м’яких тканих грудної клітки та лівого плеча. 

За процесуального керівництва Кременчуцької окружної прокуратури досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Кременчуцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Його хід взято на контроль Полтавською обласною прокуратурою. Слідчі дії тривають.

Пояснення потерпілого

Сам Антон Воробйов пояснив, що мав на меті дізнатися, що відбувається у приміщенні лікарні, яку до останнього часу орендувала Кам’янопотоківська ЦПМСД:

«Сьогодні було дійсно щось схоже на 90-ті роки. Тому що невідомі особи захопили приміщення, і коли ми про це дізналися, разом з оператором я приїхав на місце події. Ми намагалися дізнатися, що роблять там невідомі особи. До нас почали застосовувати фізичну силу, виштовхувати нас, бити».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

День Пантелеймона-цілителя: чому він важливий для військових, прикмети та традиції свята

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY