Gorozhanin.com.ua

Погода у Полтаві: Наступний тиждень буде морозним та зі снігом

23 января
19:34 2022

Упродовж наступного тижня у Полтаві очікуються морози та сніг

За прогнозами синоптиків Українського гідрометцентру, наступний тиждень у Полтаві буде зі снігом і морозом. Вночі температура повітря опуститься до -11°C, а вдень — до -7°C.

Так, у понеділок, 24 січня, вночі та вдень очікується сніг. Нічна температура коливатиметься у межах -8..-6 градусів, денна — -7..-5°C.

У вівторок, 25 січня, вночі сніг, а вдень — без опадів. Денна температура підвищиться до -6..-4°C, а нічна впаде — до -11..-9 градусів.

У середу, 26 січня, вночі та вдень очікується сніг. Денна температура підвищиться до -4..-2°C, а нічна залишиться на роботі — до -11..-9 градусів.

У четвер, 27 січня, вночі та вдень без істотних опадів. Денна температура знизиться до -7..-5°C, а нічна — до -8..-10 градусів.

У п’ятницю, 28 січня, вночі та вдень знову очікується сніг. Денна підвищиться до — до -1..+1°C, а нічна — до -5..-3 градусів.

Упродовж тижня швидкість вітру коливатиметься в межах 3-5, 3-8, 5-10 та 7-12 м/с.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Запоріжжі влаштують ярмарки вакансії для переселенців, що знаходяться у пошуку роботи

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY