Gorozhanin.com.ua

Олександр Мамай: на час воєнного стану платних парковок у Полтаві не буде

06 июля
16:50 2022

Міський голова повідомив, що паркування в обласному центрі буде безкоштовним

Полтавський міський голова Олександр Мамай повідомив, що платних парковок в обласному центрі не буде, принаймні, на час воєнного стану:

— Одразу заспокою містян: у зв’язку з воєнним часом платне паркування вводити наразі не будемо. Але вже зараз розпочнемо підготовчі роботи для запровадження безкоштовного паркування — юридичні та планувальні процеси.

В першу чергу, маємо прийняти нову редакцію Правил благоустрою, де додамо розділ з паркування, здійснити паспортизацію вулиць з виокремленням місць під парковки, нанести відповідну розмітку, ввести посади інспекторів тощо. Попереду дійсно дуже багато роботи, зокрема і роз’яснювальної — для громадян.

Про шлях безкоштовних парковок, але штрафів з порушників повідомив і учасник вчорашнього засідання — начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Максим Малько.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

До Києва поїздом приїхала голлівудська акторка Джессіка Честейн, — ВІДЕО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY