Gorozhanin.com.ua

Олександр Хижняк здобув «золото» на міжнародному турнірі з боксу в Болгарії

28 февраля
19:31 2021

Полтавець Олександр Хижняк виборов золоту медаль на міжнародному турнірі Strandja в столиці Болгарії Софії.

25-річний боксер Олександр Хижняк (вагова категорія 75 кг) став триразовим переможцем турніру. Про це повідомляє Федерація боксу України.

27 лютого пройшли заключні поєдинки міжнародного турніру класу «А» «Странджа 2021», який протягом останнього тижня проходив у столиці Болгарії.

У трьох боях на турнірі Хижняк здобув дві дострокові перемоги і один раз виграв за очками. Фінальний бій Олександр Хижняк мав провести з Павлом Сосуліним, але останній відмовився від участі через стан здоров’я.

Змагання відбувалися вже у 72-й раз поспіль і є найстарішими в Європі. Загалом участь у цьогоріному турнірі брали понад 30 країн фактично з усіх континентів планети, і саме Strandja-2021 став одним із ключових етапів для збірних команд у підготовці до майбутніх Олімпійських ігор та ліцензійних турнірів на Ігри.

Національна збірна України завоювала на ньому шість медалей, серед яких одна золота, три срібні та дві бронзові нагороди.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5