Gorozhanin.com.ua

Обласна лікарня відновного лікування придбала сучасний мамограф за 5,4 млн грн

18 января
15:39 2022

У Полтаві придбали сучасний китайський мамограф Anke ASR-4000 за 5,4 млн грн — діагностика для місцевих мешканок безкоштовна

Уже місяць в обласній лікарні відновного лікування проводять дослідження на цифровому мамографі останнього покоління. Його придбали коштом обласного бюджету — за 5,4 млн грн. Про це повідомив т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін на своїй сторінці у фейсбуці.

— Апарат ASR-4000 дає можливість виявляти патологічні зміни на ранніх стадіях. Забезпечує відмінну якість знімків, комфортність й ергономічність дослідження пацієнтки, можливість проведення зональних знімків різних ділянок молочної залози, — зазначив Дмитро Лунін.

За даними Prozorro, мамограф придбали на замовлення КП «Обласна клінічна лікарня відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім’ї та репродукції людини, медичної генетики». Сучасне обладнання від китайського виробника поставило київське ТОВ «Аваком». Ця компанія з 2018 року працює з медичними установами по всій Україні й наразі має 327 договорів на 333,7 млн грн.

У Полтаву мамограф привезли місяць тому. Виконати діагностику на новому апараті може кожна жінка області безкоштовно за направленням лікаря. За словами Дмитра Луніна, на ньому провели вже 130 досліджень. Мамограф підключений до медичної електронної системи, і результат пацієнту видають одразу ж.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Киеве произошел пожар в жилой пятиэтажке

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY