Gorozhanin.com.ua

На Полтавщині житлові субсидії отримують 26% мешканців області

26 января
19:55 2022

Субсидіями з оплати житлово-комунальних послуг користуються 153 тис. домогосподарств Полтавської області — на 9,1 тис. менше, ніж рік тому

На сьогодні в Полтавській області майже 153 тис. домогосподарств отримують субсидії, що становить 26% мешканців області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

У Кременчуці житлові субсидії отримує 24256 домогосподарств, у Полтаві — 24080, у Лубнах — 10597, у Миргороді — 6766, у Горішніх Плавнях — 5026.

Середній розмір субсидії у грудні 2021 року у містах склав 1570 грн, у селах — 1860 грн.

Перелік основних умов, за яких житлова субсидія не призначається:

Сім’ї, які на сьогоднішній день не отримують субсидію, можуть звернутись за її призначенням подавши відповідну заяву та декларацію до Центру надання адміністративних послуг, уповноважених осіб територіальних громад, а в містах обласного значення — до управлінь соціального захисту населення або направити поштою.

Основні документи, що подаються для призначення житлової субсидії: заява та декларація.

Подати документи на призначення житлової субсидії в електронному вигляді також можна через портал «Дія» або сайт Міністерства соціальної політики.

Нагадаємо, на початку 2021 року житлові субсидії отримувало 162,1 тис. домогосподарств Полтавщини — 27,5% від їх загальної кількості. Тобто протягом року 9,1 тис. сімей відмовилися або втратили право на отримання субсидій.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленский о ракетном ударе по Дому культуры в Лозовой: Абсолютное зло, абсолютная дурость — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY