Gorozhanin.com.ua

На центральному ринку у Полтаві жінка продавала військову амуніцію ЗСУ — поліція з’ясовує всі обставини

16 апреля
17:37 2022

Волонтери та військовослужбовець звернулися до поліції щодо незаконного продажу військової амуніції ЗСУ — наразі правоохоронці з‘ясовують всі обставини

16 квітня у Полтаві на центральному ринку військовослужбовець та волонтери виявили жінку, яка продавала військову амуніцію ЗСУ. Чоловіки викликали поліцію та написали заяви щодо незаконних дій продавця. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини справи.

Волонтери Андрій та Денис приїхали на ринок, щоб купити тактичні ботинки для сина Андрія, який наразі знаходиться на передовій. Перебуваючи на вул. Новий базар, навпроти магазину «Градус», стали свідками ситуації, коли чоловік хотів придбати у жінки з прилавку ремінь, а той виявився з маркуванням ЗСУ.

Волонтер Андрій розповів «Полтавщині», що у жінки на прилавку було багато військової амуніції. Військовослужбовець Володимир звернув увагу саме на ремінь, бо на ньому була символіка ЗСУ. Чоловіки припускають, що й інша амуніція з прилавку може належати збройним силам, просто з неї зрізали відповідне маркування.

Продавець намагалася виправдатися та пояснила волонтерам, що цей ремінь їй залишив військовослужбовець взамін на ремінь з прилавку більшого розміру. Волонтери викликали поліцію та написали відповідні заяви.

Як пояснив речник Полтавського райуправління поліції Василь Зуб, звернення чоловіків зафіксовані, а правоохоронці перевіряють надану їм інформацію.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

День Пантелеймона-цілителя: чому він важливий для військових, прикмети та традиції свята

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY