Gorozhanin.com.ua

Мешканця Лубенського району оштрафували на 180 тис. грн за ловлю риби «лісковим павуком»

25 мая
19:48 2022

52-річний лубенець незаконно виловив на Сулі понад 100 екземплярів синця, плітки та плоскирки.

У квітні цього року 52-річний житель Лубенського району на р. Сула в адміністративних межах Сенчанської територіальної громади забороненим знаряддям лову – «лісковим павуком» здійснив вилов риби: синця, плітки та плоскирки загальною кількістю 115 екземплярів, чим спричинив  навколишньому природному середовищу шкоду на суму понад 180 тис. грн.

За публічного обвинувачення Миргородської окружної прокуратури вироком Лохвицького районного суду чоловіка визнано винним у незаконному зайнятті рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України), і засуджено до 1 року обмеження волі та з врахуванням обставин, що пом’якшують покарання (сприяння  розкриттю  злочину,  щире  каяття,  визнання  вини тощо), на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

Також судом задоволено позов прокуратури, пред’явлений до особи, про стягнення на користь вищевказаної територіальної громади завданої браконьєрством шкоди.

Незаконно виловлену рибу та знаряддя лову конфісковано.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року Уряд істотно збільшив такси за незаконний вилов риби — штрафи зросли у десятки разів.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Демонтував пам‘ятник воїнам АТО: на Харківщині підозрюється «голова» окупаційної адміністрації , — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY