Gorozhanin.com.ua

Магазин Frank Walder надав дозвіл комунальникам перевірити мережі під гарантію відновлення підлоги

20 ноября
14:28 2023

Власник приватного магазину дозволив комунальникам відкрити технологічний отвір, щоб відремонтувати мережі та надати теплоносій до будинку на вул. Соборності, 30/12. У свою чергу «ЖЕО № 2» власним коштом відновить підлогу

Вирішено проблему із опаленням 20-квартирного житлового будинку на Соборності, 30/12 у Полтаві. Нагадаємо, власник магазину Frank Walder Іван Кононенко у категоричній формі не надавав доступ для проведення аварійних робіт з ліквідації протікання мережі центрального опалення під підлогою зазначеного приміщення. Внаслідок цього мешканці будинку залишилися без опалення.

Начальник міської Інспекції з благоустрою Максим Малько повідомив, що сторони дійшли до компромісу:

— Сьогодні з мешканцями, депутатами, керівником ЖЕО провели зустріч в магазині «Frank Walder». Результати зустрічі: 1. ЖЕО № 2 пише гарантійний лист щодо відновлення підлоги після ремонтних робіт. 2. Магазин надасть доступ до люка.

Комунальники попросили власників приміщень у будинках, які не мають підвальних приміщень, не закривати доступ до технологічних люків, щоб у майбутньому уникнути таких ситуацій.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Щодень працювати на перемогу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY