Gorozhanin.com.ua

Комунальники закликають полтавців не паркувати автомобілі на узбіччях доріг

20 ноября
22:30 2023

Полтавських водіїв закликають не паркувати власні транспортні засоби на узбіччях доріг та на зупинках громадського транспорту, щоби вони не заважали снігоприбиральній техніці.

«Будьте обережними. Тримайте дистанцію між транспортними засобами під час водіння. Дотримуйтеся швидкісного режиму задля уникнення аварійних ситуацій на дорогах», — йдеться у повідомленні, яке оприлюднила пресслужба Полтавської міськради.

Протягом 19-20 листопада у Полтаві випало близько 8 см снігу. Розпочався перший за 7 років зимовий сезон, у який місто увійшло без залучення приватних підрядників.

Наразі для ліквідації наслідків негоди комунальники з «Декоративних культур» та «КАТП-1628» залучили 15 тракторів та 5 вантажівок для пересипання піщано-сольової суміші. Поставка нової снігоприбиральної техніки, зокрема, комбінованих дорожніх машин, які замовили протягом осені, очікується з 1 грудня.

Нагадуємо, КАТП-1628 запрошує на роботу водіїв автотранспортних засобів та трактористів. Підприємство є об’єктом критичної інфраструктури та має право на бронювання своїх працівників. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном +38-050-444-36-25.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

На територію Харківщині заходить циклон: дорожники області переходять у посилений режим роботи

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY