Gorozhanin.com.ua

Інспекція з благоустрою анонсувала демонтаж двох споруд: літнього майданчика ресторану на Соборності та кіоску на Маршала Бірюзова

08 апреля
05:16 2021

Власників двох тимчасових споруд на вул. Соборності та вул. Маршала Бірюзова попередили про демонтаж об’єктів, бо в них відсутні паспорти прив’язки

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста опублікувала повідомлення про демонтаж тимчасових споруд, які самовільно розміщені на землі комунальної власності міста. Мова йде про літній майданчик на вул. Соборності, 21, та кіоск із ремонту взуття на вул. Маршала Бірюзова, 60.

Перша споруда — літній майданчик розміщений у дворі, упритул до будівлі, де зараз розміщується ресторан «Козацька Броварня». Раніше на першому поверсі будинку був ресторан «Georgia», а на другому — «Мафія». Саме для «Georgia» і був облаштований майданчик у дворі, який зараз не використовується. За даними інспекції з благоустрою, його власником є ФОП Зубань О.С.

Друга споруда — це кіоск вул. Маршала Бірюзова, 60, де надають послуги з ремонту взуття. Судячи з фотографій, які опублікувала інспекція з благоустрою, ще влітку він працював. Кіоск належить ФОПу Харченку С.Г.

Згідно з повідомленням на сайті міськради, обидві стаціонарні тимчасові споруди розміщені без відповідних дозвільних документів. У них відсутні Паспорти прив’язки. Демонтувати їх планують завтра, 8 квітня, о 9-й ранку.

Власників попросили прибрати зі споруд цінні речі та особисте майно. Якщо вони не виконають прохання, всі речі опишуть та передадуть на зберігання разом з демонтованими кіоском і майданчиком.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

НБУ з 21 травня скасовує обмеження на курс продажу валют

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY