Gorozhanin.com.ua

“Знаючи його, я це допускаю”: Гордон розповів, що Зеленський може скласти свої повноваження

Февраль 14
15:13 2020

Дмитро Гордон, відомий український журналіст і телеведучий, вважає, що президент України Володимир Зеленський може достроково піти зі своєї посади. Про це Гордон сказав в програмі “Максимум” на одному з українських телеканалів.

Так, за словами Гордона, знаючи особисто Володимира Зеленського, він припускає, що той може скласти повноваження.

“Я допускаю це, знаючи його, я це допускаю. Чи буде це правильне рішення, залежить від обставин, при яких він це зробить. Важливо знати обставини, іноді це може бути правильне рішення, іноді ні”, – зазначив журналіст.

Гордон також заявив про готовність допомогти главі держави, але запевнив, що він сам у владу йти не стане.

Також раніше журналіст поділився інформацією щодо переговорів Путіна і Зеленського в Парижі.

“Зеленський знаєте яку фразу сказав президенту Путіну на переговорах? Коли Путін сказав, що спочатку вибори на Донбасі, а потім вихід кордонів, Зеленський говорить: “Ні, спочатку вихід кордону, а потім вибори”. І Зеленський сказав: “Тоді вам доведеться переговори вести з іншим президентом України”, – поділився журналіст.

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон розповів, що він добре розуміє, наскільки зараз Зеленському важко і наскільки він самотній, опинившись на вершині влади.

The post “Знаючи його, я це допускаю”: Гордон розповів, що Зеленський може скласти свої повноваження appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Читать всю статью