Gorozhanin.com.ua

Зеленський звинуватив народних депутатів у розкраданні земель і виправдався за новий закон

23 октября
15:34 2020

За роки незалежності в Україні були розкрадені п'ять з семи мільйонів гектар державних земель сільськогосподарського призначення. На сьогоднішній день у власності держави залишилося тільки два мільйони га. Володимир Зеленський вирішив ці орні земельні угіддя вивести з держвласності і роздати громадам …

За словами президента України, за роки незалежності в Україні нахабно дерибанили народне добро. П'ять мільйонів орних земель просто розікрали. Держава на сьогоднішній день володіє всього двома мільйонами га сільськогосподарських земель з семи. Таким чином Володимир Зеленський як би виправдався за те, що підписав указ про передачу об'єднаним територіальним громадам державних орних земель.

Володимир Зеленський в інтерв'ю журналістам українських телеканалів також зазначив, що багато українських політиків відмовляються підтримувати запуск в країни ринку землі, оскільки побоюються, що ці угіддя викуплять іноземці. Але насправді, як стверджує президент, велика частина земель і так вже давно розкрадено, у власності держави залишилися лише крихти. Факти крадіжки були встановлені новим главою Госгеокадастра, підкреслив Зеленський.Зеленський звинуватив народних депутатів у розкраданні земель і виправдався за новий закон Більш того, глава держави зазначив, що багато хто з тих, хто був причетний до волаючого розкраданню сільськогосподарських земель, сьогодні є народними депутатами. При цьому, на президента і його команду тиснули земельні лобісти, які виступали проти відкриття ринку землі в Україні. Регулярні загрози стали надходити, коли Романа Лещенко призначали головою Госгеокадастра.

Чому при виявленні факту розкрадання сільськогосподарських земель не можна повернути ці ділянки назад під юрисдикцію держави, Володимир Зеленський не пояснив. Але звернув увагу на те, що перед підписанням указу про передачу державних сільськогосподарських земель в комунальну власність у владних колах виявлялося серйозне «опір».

Нагадаємо, в середині жовтня 2020 року Володимир Зеленський підписав доленосний указ, згідно з яким орні землі з держвласності пішли в комунальну.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

На Запоріжжі протягом останньої доби надійшло ще 10 повідомлень про руйнування цивільної інфраструктури ворогом

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY