Gorozhanin.com.ua

Зеленський залишається лідером в рейтингу довіри до українських політиків

Февраль 12
08:44 2020

Президент України Володимир Зеленський залишається лідером в рейтингу довіри українців до політиків. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.

За даними соцопитування, главі держави Володимиру Зеленському довіряють 59% опитаних, а недовіру президентові висловили 32% респондентів.

При цьому рівень довіри до інших ключових політиків країни має здебільшого негативний баланс.

Так, спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 26% українців, не довіряють – 44%, співголові фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрію Бойку довіряють 25% українців, не довіряють – 56%. Лідеру партії “Голос” Святославу Вакарчуку довіряють 22%, 62% – не довіряють. Прем’єр-міністру Олексію Гончаруку довіряють 20%, 53% – не довіряють. Лідеру ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко довіру висловили 20% опитаних, 73% – не довіряють. П’ятому президенту України, лідеру партії “Європейська солідарність” Петру Порошенко довіряють 15% українців, 78% – не довіряють.

В соціологічній групі “Рейтинг” повідомили, що опитування проводилося з 22 по 26 січня 2020 року серед населення України віком від 18 років і старше. Всього було опитано 2,5 тисячі респондентів методом особистого формалізованого інтерв’ю. Похибка репрезентативності дослідження складає не більше 2,0%.

Нагадаємо, за словами політичного експерта, директора Інституту трансформації майбутнього Олега Соскіна, на сьогоднішній день реальний рейтинг президента України Володимира Зеленського не перевищує 15%.

The post Зеленський залишається лідером в рейтингу довіри до українських політиків appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Uber визначатиме водіїв без масок через додаток

Uber визначатиме водіїв без масок через додаток

Читать всю статью

Мы в соцсетях