Gorozhanin.com.ua

Зеленський закликав церкви проводити обряди богослужіння в режимі онлайн через коронавірус

Март 24
17:17 2020

Президент України Володимир Зеленський у зв’язку з карантином, оголошеними через загрозу поширення коронавірусу в Україні, закликав церкви продовжувати проводити богослужіння, але в режимі онлайн. Відповідне звернення Зеленського опублікувала пресслужба Офісу президента.

Так, глава держави закликав глав церков усіх конфесій продовжувати вести обряди богослужіння, однак робити це тепер в режимі онлайн.

Зеленський впевнений, що це допомогло б запобігти поширенню коронавірусу по країні. Також президент висловив свою подяку главам деяких церков, які заздалегідь перенесли всі богослужіння або вже почали проводити їх онлайн.

Президент України попросив усіх дотримуватись карантинних заходів і мінімізувати поширення коронавірусу. Велике скупчення людей в церкві, за словами Зеленського, може посприяти поширенню смертельного вірусу. Глава держави також нагадав, що людям слід залишатись вдома і не виходити нікуди без крайньої необхідності – краще залишатися на самоізоляції.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента України прокоментували ситуацію з карантином, оголошеним через загрозу розповсюдження коронавірусу, та озвучили прогнози щодо термінів завершення карантинних заходів та відновлення економіки.

The post Зеленський закликав церкви проводити обряди богослужіння в режимі онлайн через коронавірус appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Києві за добу — 622 випадки коронавірусу, 23 хворі померли

Читать всю статью

Мы в соцсетях