Gorozhanin.com.ua

Зеленський розповів, як Україна заробляє під час карантину: “Податкові надходження збільшилися в півтора рази“

13 сентября
15:44 2020

Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Житомирську область заявив, що навіть в умовах пандемії коронавіруса податкові надходження в країні виросли в 1,5 рази. Тому він здивований, чому до карантину результати були скромнішими.

За словами глави держави, доходи на митниці впали, хоча вона більш-менш почала виходити на рівень тих сум, які від неї вимагало Міністерство фінансів.

"Податкова показує серйозні результати, збільшили надходження податків, і це про щось говорить. Якщо у нас в COVID-період податкові надходження збільшилися десь в півтора рази, то у мене великі питання: що ж тоді, коли держава працювала, де всі ці гроші?", — обурився президент.

В цілому, проблем з грошима в Україні Зеленський не бачить, хоча не заперечує, що в масштабному розумінні така проблема є в усьому світі.

Володимир Зеленський не так давно заспокоїв українців, заявивши, що Фонд боротьби з СOVID-19 досить наповнений і грошей вистачає на необхідні в рамках карантину заходи. Частину грошей направили на будівництво доріг і на вибори, проте, на сьогоднішній день із загальної суми Фонду витрачено не більше 20% коштів.

Нагадаємо, під час візиту до Хмельницької області Президент України розповів, навіщо він їздить по всіх містах України.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Курс валют в Киеве сегодня, 2 декабря

Курс валют в Киеве сегодня, 2 декабря

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY