Gorozhanin.com.ua

Зеленський пообіцяв стати супергероєм: що подвигло гаранта на таке

Июнь 02
11:15 2020

Володимир Зеленський нагадав сьогодні дорослим про фундаментальні права дітей. Пост із нагоди Міжнародного дня захисту дітей з’явився у Facebook президента. Зеленський пише, що дітям іноді більше за гроші і статки потрібні теплі і підбадьорливі слова батьків. Вони хочуть чути від нас, дорослих, що вони найкращі, найталановитіші, найрозумніші. І нехай навіть весь світ буде проти них, їх має оберігати надійний мур батьківської любові.

“Ти – найталановитіший!”, “Ти найрозумніша і найкрасивіша!”, “Ти все зможеш!”, “Ти – моя гордість!”. Я впевнений, що ці слова для будь-якої дитини набагато важливіші від традиційних “Чи зробив ти “домашку?”, “Перехочеш” та “Надягни шапку”. Ми часто кажемо: “Діти – це наше майбутнє”. Та чи достатньо ми, дорослі, робимо для нашого майбутнього?” – звертається президент у своєму дописі.

Він також нагадує про невід’ємне право кожної дитини – право на щасливе дитинство. Однак це поняття не зводиться лише до турботи про здоров’я дитини та її освіту, хоча це, безумовно, базові права кожної дитини. У поняття щасливого дитинства входить також внутрішнє відчуття щастя, яке промениться радісними дитячими очима і рветься назовні заливчастим сміхом. А ще, це – теплі спогади про найкращу і найбезтурботнішу пору життя, які зринатимуть и триматимуть на плаву у дні найсуворіших дорослих випробувань.

“Будьмо для наших дітей супергероями! І для цього не обов’язково потрібне вміння літати чи проходити крізь стіни. Нашою суперсилою можуть бути порядність і чесність, повага та толерантність, добрі слова та гарні справи. Знаходьте якомога більше часу для дітей. Здійснюйте їхні мрії. Інколи це так просто. Вислухайте їх. Інколи це так потрібно. Просто міцно обійміть їх і скажіть: “Я тебе люблю”. Інколи це найважливіше”, – нагадує Володимир Зеленський.

Мабуть для нього, батька двох дітей, ці слова і настанови не порожні, не черговий монолог, виголошений з нагоди свята. Так, сьогодні в Україні важко дуже багатьом. Багато сімей опинились на грані виживання. Та деколи, щоби зробити свою дитину щасливою, не потрібна дорога іграшка чи брендове вбрання. А просто треба приголубити, і сказати, що вона – найкраща, і що ви її любите більше за весь світ.

Президент також нагадав про дітей, які позбавлені батьківської турботи. Для них має стати матір’ю держава – лагідною і теплою. Хоча, звісно, тепла рідної руки ніхто і ніщо не замінить.

“Я впевнений, що День захисту дітей – це не тільки 1 червня. Це має бути кожен день нашого життя. І давайте пам’ятати, що чужих дітей не буває”, – написав президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський розповів, що втратили його діти після того, як він став президентом.

The post Зеленський пообіцяв стати супергероєм: що подвигло гаранта на таке appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Читать всю статью

Мы в соцсетях