Gorozhanin.com.ua

Зеленський озвучив перше з п’яти питань, яке поставлять українцям на виборах

Октябрь 14
16:06 2020

Анонсоване Володимиром Зеленським всенародне опитування, яке повинне відбутися у день виборів 25 жовтня, викликало ажіотаж в Мережі. Багато хто зацікавився тим, про що ж хоче запитати їх президент. І ось вже сьогодні, 14 жовтня, глава держави озвучив перше з п'яти питань, яке поставлять українцям.

Питання звучить так: "Чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах?"

Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому закликав усіх громадян прийти на виборчу дільницю 25 жовтня і зробити свій вибір. Він нагадав, що кожен, хто проголосував, відповість на п'ять важливих питань. Чотири наступних президент назве протягом наступних чотирьох днів — по одному питанню в день.

"Ну це ж дешевий хайп. Посадіть хоч одного. Хоч на один рік. Не треба довічне. Зрозуміло все з цим опитуванням", "Хоч би когось за півтора роки посадили хоч на рік за корупцію. Зате піар опитування", "Це не вірішується на опітуванні. І питання риторичні"," Гадали які будуть питання. Виявилося все стандартно … Популізм рулить. Чи не здатні навіть тут щось придумати ", — написали українці в коментарях.

Поки що не всі однозначно і позитивно сприймають ідею провести опитування, адже для людей головне результат.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський зміг за рік виконати 8 своїх обіцянок з 43. Дізнайтеся, що з обіцяного глава держави виконав.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Появились первые рендеры iPad Pro 2021

Читать всю статью

Мы в соцсетях