Gorozhanin.com.ua

Зеленський може скасувати обов’язкову вакцинацію і примусове тестування в Україні

Июнь 03
10:34 2020

Володимир Зеленський розгляне електронну петицію про скасування обов’язкової вакцинації в Україні, яку вже підписали 25 тисяч українців, і незабаром прийме рішення щодо її реалізації. У документі під назвою “Не допустити примусового тестування та вакцинації” громадяни вимагають не порушувати право на їх недоторканність і поважати гідність, тому виступають проти введення в Україні обов’язкової вакцинації, а також тестування, незважаючи на всі карантинні заходи.

Петиція набрала необхідні голоси всього за 17 днів, незважаючи на те, що на збір підписів було виділено три місяці. Автор петиції закликав президента Зеленського “не допустити порушення ст. 28 Основного закону держави і забезпечити повагу до гідності та недоторканності кожної людини і громадянина”.

“Чинне законодавство передбачає ВИКЛЮЧНО згоду пацієнта на будь-яке медичне втручання! А тому, просимо не допустити можливості примусового тестування або вакцинації громадян України, враховуючи ті чи інші карантинні заходи, забезпечивши їх природне право на особисту недоторканність та повагу до гідності особи”, – сказано в тексті петиції.

В Україні на даний момент, відповідно до законодавства, обов’язковими є щеплення від гепатиту B, туберкульозу, кору, паротиту і краснухи, дифтерії та правця, кашлюку, поліомієліту та HIB-інфекції. Під час карантину кількість таких щеплень в Україні впала на 20%. Медики побоюються, щоб відсутність вакцинації не призвела до сплеску цих інфекційних захворювань, які мають не менш легкі наслідки, ніж коронавірус.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, чому в Україні не будуть розробляти вакцину проти коронавіруса.

The post Зеленський може скасувати обов’язкову вакцинацію і примусове тестування в Україні appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

«Сможем побороться за чемпионство»: Терехов рассказал о возрождении ФК «Металлист»

Читать всю статью

Мы в соцсетях