Gorozhanin.com.ua

Зеленський і все керівництво України пройшли тести на коронавірус: якими виявились результати

Апрель 09
15:05 2020

Коронавірус все активніше розповсюджується по Україні і не обирає, кого заражати – політиків чи простих людей. Саме тому президент України Володимир Зеленський разом з усім керівництвом держави пройшли тест на коронавірус.

Як відомо, першим серед інфікованих в Україні народних депутатів виявився Сергій Шахов, який вже перехворів COVID-19 разом з дружиною.

Також згодом у кількох нардепів діагностували коронавірус, і після цього тести пройшли всі представники влади, які контактували із зараженими.

ПЛР-тести зробили всьому керівництву нашої держави, в тому числі і Володимиру Зеленському.

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що тести зробили всім депутатам Верховної Ради, які контактували із Сергієм Шаховим. Також на коронавірус перевірили прем’єр-міністра, керівника Офісу президента і всіх його заступників.

Також, за словами Тимошенка, в Офісі президента розробили “якісь протоколи” на випадок, якщо Зеленський заразиться COVID-19.

“Ну зрозуміло, що виконувача обов’язків немає. Ну, може там спікер Ради може виконувати обов’язки. Але президент завжди на зв’язку, тому я думаю, що якщо, не дай Боже, щось, робота буде відбуватися в телефонному режимі”, – сказав він.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що коронавірус підтвердився у народного депутата Сергія Шахова. Згодом він заявив про своє одужання.

The post Зеленський і все керівництво України пройшли тести на коронавірус: якими виявились результати appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как с помощью натуральных средств избавиться от комаров

Читать всю статью

Мы в соцсетях